Kancelářská křesla

Nabízíme široké spektrum kancelářských křesel od jednoduchých provedení po luxusní modely. Nabídka obsahuje různá provedení, barvy, nastavovací mechanismy, tvary atd. Všechna kancelářská křesla prodáváme za nejnižší možné ceny a poskytujeme nadstandardní zákaznický servis. Součástí servisu je samozřejmě poradenství při výběru a možnost vyzkoušení velkého množství křesel v naší vzorkové prodejně, kde Vám náš personál odborně poradí, jaké křeslo je pro vaše potřeby nejvhodnější.

Kancelářská křesla - správný výběr

Při výběru kancelářského křesla je zapotřebí zohlednit celou řadu parametrů, aby přesně splnilo kladené požadavky. Samozřejmě, že se nám musí budoucí křeslo líbit a je potřeba si vybrat vhodnou barvu, aby kancelářské křeslo ladilo s okolním nábytkem. Kromě klasických černých křesel nabízíme mnoho dalších barev a oblíbená jsou bílá kancelářská křesla. Dalším důležitým parametrem je nosnost, kterou je vhodné volit s určitou rezervou, aby byla zajištěna dostatečná výdrž. Naše nabídka obsahuje kancelářská křesla s nosností až 150kg.

Dále je nutné zohlednit míru využití kancelářského křesla, aby nebyla podceněna jeho ergonomie. Pokud je kancelářské křeslo využíváno pouze příležitostně, většinou není zapotřebí klást na ergonomii příliš vysoké nároky. Na druhou stranu při sedavých zaměstnáních, kde na kancelářském křesle sedíme velkou část dne, je nutné ergonomii nepodceňovat. Pro tyto účely jsou určena kancelářská křesla, která mají kromě výškového nastavení, také možnost polohování opěráku, bederní podpěru a výškově nastavitelné područky. Takováto křesla Vám poskytnou dostatečnou míru komfortu pro dlouhý čas strávený vsedě.

Komplexnost nabízených produktů uzavírá možnost volby celé řady materiálu potahu a poskytování nadstandardní záruky dosahující, u vybraných kancelářských křesel, délky až 5 let.

Zobrazit

Kancelářská křesla Počet produktů: 159

Podkategorie

 • Textilní křesla

  Kancelářská křesla jsou běžnou součástí kanceláře, ale dnes už i domácnosti. Kromě celkového vzhledu a ladění k ostatnímu nábytku - design, barevnost, materiál, je však nejdůležitější jejich funkčnost, tzn. zajištění zdravého a komfortního sezení použitím ergonomického designu, výškové a úhlové nastavitelnosti opěradla, sedáku a područek křesel, nebo židlí.

 • Kožená křesla

  Kancelářské židle a kancelářská křesla jsou běžnou součástí kanceláře, ale dnes už i domácnosti. Kromě celkového vzhledu a ladění k ostatnímu nábytku - design, barevnost, materiál, je však nejdůležitější jejich funkčnost, tzn. zajištění zdravého a komfortního sezení použitím ergonomického designu, výškové a úhlové nastavitelnosti opěradla, sedáku a područek křesel, nebo židlí.

 • Síťovaná křesla

  Zpříjemněte si pracovní den kvalitním kancelářským křeslem z našeho obchodu ekresla.cz. Umožní vám to kancelářská křesla a židle díky kvalitním materiálům a širokému nastavení sezení. V této kategorii si můžete vybírat z populárních síťovaných křesel. Tato kancelářská křesla umožňují pracovní nasazení i letních měsících, kdy je sezení velmi příjemné a člověk se příliž v křesle nepotí.
  I při dlouhodobé práci tak kancelářské křesla umožňují pohodlné a kvalitní sezení.

 • Luxusní manažerská křesla

  Nabízíme vám luxusní křesla od předních výrobců a dodavatelů. Jedná se o unikátní křesla s elegantním designem, která se hodí do každého moderního interiéru.
  Luxusní manažerská křesla skladem a s dopravou zdarma po celé ČR!

 • Křesla RACER

  Racer jako dominanta v kanceláři
  Židle Racer vám ve vaší kanceláři dodají pocit pohodlného ergonomického sezení a dají vám prostor plně se věnovat vaší práci bez nepříjemné bolesti zad. Nastavitelnost područek a výšky sedáku vám dají možnost si židli přizpůbosit podle vašich požadavků.
  Nastavení sklonu opěradla a mechanika s odemykáním a zamykáním houpání židle vám umožní případný odpočinek.
  Originální design a kvalita zpracovávání vám přinese obdiv a uznání jak u kolegů, tak u obchodních partnerů a všech návštěvníků vaší kanceláře.

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 159 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 159 položek