Balanční židle ERGO FLEX Zobrazit větší

Balanční židle ERGO FLEX

Ergonomická zdravotní židle s balančním pohybem, který kopíruje pohyby těla a podporuje jeho správné držení. Speciální tvar sedáku umožňuje správný průchod lymfatického systému, protože v oblasti stehen nedochází k zaškrcení cévního systému.

Více informací


Zakázková výroba

20dní

3 roky

K dispozici na vzorkovně K dispozici na vzorkovně

DOPRAVA ZDARMA

  8 173,55 Kč bez DPH

  9 890,00 Kč s DPH

  Balanční židle Ergo Flex


  Ergonomická zdravotní židle s balančním pohybem, který kopíruje pohyby těla a podporuje jeho správné držení. Speciální tvar sedáku umožňuje správný průchod lymfatického systému, protože v oblasti stehen nedochází k zaškrcení cévního systému. Opěrka je hloubkově i výškově stavitelná a umožňuje správnou oporu v bederní části páteře.

  Balanční mechanismus lze také zajistit v základní poloze pomocí systému STOP&GO.

  Pomocí plynového pístu lze regulovat výšku sezení. Židle může být vybavena různými doplňky, jakými jsou např. kruh na oporu nohou, nebo kolečka na parkety a kluzáky.. Kovový chromovaný kříž zvyšuje hodnotu a trvanlivost tohoto výrobku. Potahy textilní, omyvatelné, ekokožené i kožené jsou k vidění ve vzorníku na prodejnách nebo zde ve výběru potahů.

  NAŠE DOPORUČENÍ :
  BALANČNÍ MECHANISMUS POUŽÍVEJTE
  3 X DENNĚ PO 30 MINUTÁCH


  Mechanika STOP&GO za příplatek 2 000,- Kč s DPH (prosíme uvést v poznámce objednávky)


  ZDRAVOTNÍ ŽIDLE - AKTIVNÍ SEZENÍ

  - aktivace svalů pánevního dna
  - prevence otoků dolních končetin
  - posílení vnitřních orgánů
  - rychlejší metabolismus
  - zlepšuje funkce vnitřních orgánů

  - zajištění správného vzpřímeného sedu
  - páteř je podpírána a zároveň odlehčována

  - odstranění bolesti zad

  - zvýšená průchodnost cévního a lymfatického systému

  Doporučuje váš ortoped a fyzioterapeut

  Zdravotní židle


  Bolesti zad dnes patří k civilizačním chorobám a výzkumy uvádějí, že se s nimi alespoň jednou setkalo 80 % populace. Co je příčinou bolestí zad? Špatné držení těla, hrbení se nad počítačem, nedostatek pohybu a sedavý způsob života.
  Jak se bolesti zad zbavit?

  Bolesti zad a jejich nejčastější příčina
  Proč nás bolí záda?
  Tato otázka je na místě, protože nám pomůže odhalit, co je příčinou bolesti zad, a co děláme špatně. Najdete se v některém z těchto bodů?

  • Nesprávné držení těla. Už jako děti se hrbíme nad úkoly do školy, stále častěji nad počítačem – je přece tak pohodlné nesedět rovně. V podstatě jde ale jen o špatný zlozvyk.

  • Sedavé zaměstnání. Možná by se dalo říct sedavý způsob života. V práci sedíme, ve škole sedíme, večer u televize sedíme. Pořád vlastně sedíme a pohybu je málo. Se sedavým zaměstnáním asi nic neuděláte.

  • Opakem sedavého zaměstnání je naopak velká fyzická námaha, zvedání a nošení těžkých věcí. Zkuste alespoň v rámci možností svým zádům ulevit a nenosit těžké věci víc, než je nezbytně nutné.

  • Ochablé zádové a břišní svaly. Jinak je můžeme nazvat vzpřimovače páteře. Pokud jsou oslabené, je to problém.

  • Bolesti zad, bolesti šíje a hlavy – příčina může být i v dlouhodobém stresu. Podle odborníků má úzkost vliv i na držení těla – vystresovaný a úzkostný člověk má tendenci choulit se do sebe, kulatit záda a stahovat si hrudní koš.

  Garantovaná nosnost120kg
  Celková výška88 - 100cm
  Šířka sedáku43cm
  Hloubka sedáku34cm
  Výška sedáku od země55 - 65cm
  MateriálTextil
  Doprava zdarmaano

  Recenze

  Napsat recenzi

  Balanční židle ERGO FLEX

  Balanční židle ERGO FLEX

  Ergonomická zdravotní židle s balančním pohybem, který kopíruje pohyby těla a podporuje jeho správné držení. Speciální tvar sedáku umožňuje správný průchod lymfatického systému, protože v oblasti stehen nedochází k zaškrcení cévního systému.