Kancelářské židle

Nabízíme ucelený sortiment kancelářských židlí, určených k rozmanitým druhům využití. Nezáleží na tom, zda hledáte jednotlivé kusy do kanceláře nebo potřebujete vybavit celé konferenční místnosti. V našem sortimentu si zcela jistě vyberete.

V nabídce také naleznete kancelářské židle pro vysokou zátěž, určené k nepřetržitému použití, jako jsou dispečinky a jiná pracoviště s nepřetržitým provozem. Pokud si nemůžete vybrat z níže zobrazené nabídky, doporučujeme navštívit kategorii kancelářská křesla, kde naleznete další sortiment pro pohodlné sezení v kanceláři nebo domácnosti.

Nevíte-li si s výběrem kancelářské židle rady, stačí oslovit naše pracovníky a sdělit jim vaše požadavky a oni se Vám pokusí s výběrem správné židle pomoci.

Proč kancelářskou židli od nás

Prodejem kancelářských židlí se zabýváme již mnoho let a prodávanému sortimentu opravdu rozumíme. Zákazníkům nabízíme výhodné ceny jednotlivých produktů, velké množství kancelářských židlí máme skladem, a tím pádem jsme schopni, většinu objednávek rychle vyexpedovat. Poskytujeme nadstandardní zákaznický servis zahrnující poradenství při výběru kancelářské židle a také jsme Vám k dispozici pro případné řešení potíží po zakoupení produktu. Kupujte kancelářské židle tam, kde nabízenému sortimentu skutečně rozumí a my mu rozumíme.

Vyberte si kancelářskou židli v naší vzorkové prodejně

Aby byl pro Vás nákup kancelářské židle co nejjednodušší, můžete navštívit naši vzorkovou prodejnu, kde naleznete nejprodávanější typy výrobků. Zde si můžete kancelářské židle vyzkoušet a ujistit se, zda vyhovují daným potřebám. Budete-li potřebovat, naši odborní pracovníci vás provedou správným výběrem kancelářské židle a vysvětlí přednosti jednotlivých modelů. Pokud budete s vybraným výrobkem spokojeni, můžete si ho ve vzorkové prodejně přímo zakoupit.

Zobrazit

Kancelářské židle Je zde 1 produkt.

Podkategorie

 • Kancelářské židle

  Zpříjemněte si pracovní den kvalitní kancelářskou židlí. Umožní vám to kancelářská židle z našeho obchodu ekresla.cz. Kancelářské židle nabízíme ve velkém množství provedení materiálů potahů a jejich kombinací. Židli si můžete vybrat nejen podle potahů, ale samozřejmostí jsou různé mechanismy polohování a celkového uspořádání konstrukce kancelářské židle. V našem sortimentu naleznete i výrobky pocházející od výrobců z České republiky.

 • Konferenční židle

  Nabízíme Vám konferenční židle, nejvyšší kvality. Vhodné do kanceláří na jednání, nebo do čekáren. Výběr správné konferenční židle je velmi dúležítý, aby vám dlouho a dobře sloužila. Správná konferenční židle by měla respektovat anatomii našeho těla, aby sezení na konferenční židli bylo co nejpříjemnější.
  Nevhodným sezením a výběrem nevhodné židle dochází ke zdravotním potížím a bolestem.

 • Barové židle

  Barové židle jsou ideálním doplňkem k baru nebo ke zvýšenému stolu. Oblíbené jsou nejen v restauracích, barech, kancelářích a na recepcích, ale mají dnes své místo i v domácnostech.

  Každý uživatel si barovou židli vybere dle svých představ a potřeb.

  Dnes je možné zakoupit barovou židli různých rozměrů a rozmanitých provedení jako např. klasickou dřevěnou, ale také kovovou se sedátkem z plastu, dřeva, umělé hmoty a koženky nebo kůže.

 • Zátěžové židle

  Zátěžové židle určené pro 24 hodinové využití do provozů, recepcí nebo call center.
  U těchto non-stop židlí a křesel je kladen velký důraz na nosnost, kvalitu konstrukce, mohutnou a bitelnou mechaniku a především životnost potahu.

  Zátěžová křesla doporučena pro policii, armádu, hasiče a veškerá dispečerská pracoviště.

 • Pracovní židle

  Pracovní židle jsou určené do různých výrobních, nebo technických provozů.
  Musí splňovat náročné požadavky i pro 24hod. provozy.
  Při koupi pracovní židle dbáme na důraz na odolnost konstrukce, materiálů, snadnou údržbu a všestrannost použití.

  V naší nabídce naleznete pracovní židle z polyuretanu, textilu, nebo kůže. Výškově stavitelné plynovým pístem.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky

Tento web používá pouze cookies nutné pro zajištění správné funkce webových stránek ... zobrazit podrobnosti

Rozumím ×