Balanční židle

Nabízíme celou řadu balančních židlí, které minimalizují problémy, způsobené sedavým stylem života. V dnešní době trávíme významnou část dne v sedě, což není pro naše tělo přirozená poloha. Pokud si k tomuto životnímu stylu přičteme málo pohybu, na který již nezbývá čas, potýkáme se s častými zdravotními problémy. Pro ty, kteří chtějí sedět zdravě, jsou určeny právě balanční židle. Stačí odjistit balanční mechanismus a dopřát svému tělu dostatek zdravého pohybu. Naše nabídka pokrývá různé konstrukce sedáků, opěráků a mechanismů. S výběrem správné balanční židle Vám rádi pomohou naši profesionální pracovníci.

Balanční židlí proti bolesti zad

Bolesti zad jsou častým zdravotním problémem, způsobeným zpravidla sedavým zaměstnáním s minimalizací pohybu. Díky nedostatečnému pohybu dochází k ochabování nejen hlavních svalových skupin, ale také vnitřních svalů trupu. Pro posílení vnitřních svalů jsou určeny různé balanční podložky, které při používaní posilují četné svalové skupiny. Hodně z nás nemá v průběhu dne, myšlenky na používání těchto pomůcek, ale na židli přitom sedíme velkou část dne. Pokud se v předchozí větě vidíte, je právě pro Vás určen sortiment balančních židlí. Jedná se o zdravotní kancelářské židle určené k nenásilnému posílení vnitřních svalů trupu a břišních svalů. Stačí odjistit zajišťovací mechanismus, aby došlo k odblokování balanční funkce a nadále sedět a věnovat se práci. Balanční židle Vám pomohou zdravě sedět a mohou Vás zbavit bolesti zad, krční páteře a s ní často spojené bolesti hlavy.

Další výhody balančních židlí

Balanční židle poskytují zdravé sezení nejen pro Vaše záda, ale také díky možnosti speciálně tvarovaného sedáku, umožníte správný průchod lymfatického systému. Speciálně tvarované sedáky nezaškrcují lymfatický systém a ani krevní oběh v oblasti stehen.

Pokud nebudete chtít balanční funkci využívat, stačí zajistit houpací mechanismus balanční židle a sedět, jako na běžné židli.

Zobrazit

Balanční židle Počet produktů: 10

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek