Dětské židle

Jak je u nás zvykem, vybíráme pro Vás ty nejlepší produkty v daném segmentu. Ani dětské židle nejsou výjimkou a tak v této kategorii naleznete produkty, které jdou díky své konstrukci přizpůsobitelné ve velkém rozsahu. Konkrétně se jedná o tzv. rostoucí dětské židle konstruované  se zaměřením na ergonomii ve velkém rozsahu, kdy je možné židli optimálně nastavit v širokém rozsahu výšky postavy. Takto není není zapotřebí je měnit s tím, jak nám potomek roste, ale stačí ji pouze přenastavit podle aktuálního vzrůstu. S ohledem na kvalitní konstrukci s vysokou nosností a výše uvedené možnosti nastavení je bezproblémově využitelná po dlouhé roky. Neřešte již časté výměny židlí, aby mělo dítě zaručeno zdravé sezení. Dětské židle v naší nabídce Vám ušetří starosti s jejich výběrem. Jednou vyberete a dlouhé roky pouze používáte. O kvalitách nabízených výrobků vypovídá standardně poskytovaná záruka v délce 5 let.   

Dětské židle k psacímu stolu

Všechny produkty, které naleznete v této kategorii jsou svým určením ideálně využitelné jako dětské židle k psacímu stolu. Toto zaměření je podpořeno velkou ergonomií. Oproti běžně využívaným židlím jsou tyto také otočné, aby byl zajištěn komfort při zábavě nebo psaní domácích úkolů. Jako dětská otočná židle plní stejnou funkci, jako běžně používaná kancelářská křesla, která jsou běžnou součástí kanceláří a domácností. Stejně jako v dospělosti vyžadujeme kvalitní sezení při kancelářské  nebo jiné práci, je důležité dopřát kvalitní sezení i pro své děti. A právě tyto dětské rostoucí židle jsou ideálním řešením.   

Konstrukce rostoucích dětských židlí

Dětské rostoucí židle jsou svou konstrukčně řešené tak, aby je bylo možné nastavit ve velkém rozsahu pro malé i velké postavy. Konstrukce je pevná a dosahuje nosnosti až 100kg, což je u dětských židlí naprosto ojedinělé. A co je nejdůležitější jsou možnosti nastavení nejen ve velkém rozsahu výšky, což je umožněno díky kvalitnímu pístu s adekvátním zdvihem, ale důležitá je také možnost nastavení vzdálenosti opěráku vzhledem k sedáku a také možnost nastavení výšky opěráku samotného. Takto je možné židli uzpůsobit ve velkém rozsahu pro nalezení ideální pozice při sezení nejen u psacího stolu.

Nebojte se zeptat na nabízené dětské židle

Nezáleží na tom, zda potřebujete dětskou židli pro svého potomka nebo je potřebujete zakoupit pro školu nebo jako vybavení třídy určené pro zájmové kroužky. Pro všechny jsme připraveni zodpovědět libovolné dotazy a pomoci s jejich výběrem. Naši profesionální pracovníci jsou Vám poskytnou odborné rady nejen před samotným zakoupením výrobku, ale také v případě potřeby v průběhu užívání dětských židlí zakoupených v našem e-shopu.

Zobrazit

Dětské židle Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

Tento web používá pouze cookies nutné pro zajištění správné funkce webových stránek ... zobrazit podrobnosti

Rozumím ×