Herní židle

Nabízíme ucelený sortiment profesionálních ergonomických židlí DX RACER. Vhodné využití naleznou nejen jako herní židle, ale také v případě využití v kreativních profesích nebo jako náhrada manažerského křesla. Jejich výraznou předností je jejich nevšední design, kterým vynikají na první pohled. Nechcete-li zapadnout v šedi kanceláře, je židle DX RACER pravou volbou.

Vzhledem k tomu, že naše tělo není uzpůsobeno k dlouhodobému sezení je volba vhodného sedacího nábytku více než důležitá a židle DX RACER jsou, svými možnostmi nastavení, vhodnou volbou. Svou pevnou konstrukcí a širokými možnostmi nastavení naplní i ta nejpřísnější očekávání, která na ně mohou být kladena.

Pokud chcete při sezení také zpevnit své svaly a dopřát svému tělu také širší možnosti pohybu, při výkonu svého povolání, nezapomeňte se také podívat do kategorie balanční židle.

Konstrukce židlí DX RACER

Z konstrukčního hlediska se jedná o precizně zpracované židle umožňující vysoké zatížení. V nabídce naleznete modely pyšnící se možným zatížením až 130 kg. Již tento údaj napovídá, že je kostrukce židlí DX RACER opravdu pevná. V kombinaci s použitím kvalitních plynových pístu, splňujících přísné standardy, získáte židli, která Vám bude sloužit dlouhý čas ke vší spokojenosti. Nejen nosné prvky, jako je rám, kříž a píst jsou důležité pro dlouhodobou spokojenost s výrobky v tomto segmentu. Neméně důležité jsou také materiály použité pro výrobu čalounění. Potahy plní nejen estetickou funkci, ale musí také splňovat přísné nároky na jejich trvanlivost jako je např. otěruvznornost. Židle DX RACER i v tomto ohledu splňují ta nejpřísnější kriteria, která jsou ně ze strany výrobce a také samotných uživatelů kladena.

Komfort židlí DX RACER

Jak již bylo uvedeno výše jsou židle DX RACER vysoce ergonomické, čehož bylo dosaženo širokými možnostmi nastavení. Kromě možnosti zcela běžné možnosti nastavení výšky sedáku jsou židle DX RACER také vybaveny mechanikou Tilt umožňující odemknutí houpacího mechanismu bez ohledu na nastaveném sklonu opěráku. Samozřejmostí jsou také výškově nastavitelné područky, bederní opěra a také polštářek pro oporu hlavy nebo krční páteře. Díky těmto komfortním prvkům a celkovým možnostem nastavení si každý najde svou vhodnou pozici bez ohledu na to, zda preferuje při práci zcela vzpřímenou pozici nebo pozici „vleže“. To vše s ohledem na oporu páteře, loktů a hlavy, která zajistí omezení svalového napětí způsobujícího bolesti zad, krční nebo bederní páteře a také zvýšenou únavu.

Investice do kvalitní židle se vždy vyplatí a pokud hledáte dobrého společníka pro dlouhé sezení je židle DX RACER tou pravou volbou. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na naše zkušené pracovníky, kteří jsou připravení Vám poskytnout odborné rady a to nejen před zakoupením produktu, ale samozřejmě i v průběhu užívání produktů zakoupených v našem e-shopu.

Zobrazit

Herní židle Počet produktů: 10

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek

Tento web používá pouze cookies nutné pro zajištění správné funkce webových stránek ... zobrazit podrobnosti

Rozumím ×