Kancelářské křeslo Medium Plus

406501

Pohodlné křeslo s vysokým opěradlem.

Více informací


Skladem

2-3dny

3 roky

DOPRAVA ZDARMA

1 727,27 Kč bez DPH

2 090,00 Kč s DPH

Kancelářská židle AKD Medium Plus je stylovým modelem, který za více než příjemnou cenu nabídne nejen reprezentativní kožený háv, ale také kvalitní mechaniku a univerzální tvary, které vyhoví většině uživatelů.

Základem židle je tradičně robustní kovový chromovaný kříž, který se opírá do pětice šetrných plastových koleček, vhodných pro většinu podlahovin. Spolu s výkonným pístem zajišťuje tato základna židli Medium Plus nosnost 110 kg.

Píst pro nastavení výšky sezení v rozsahu 48 – 57 cm lze, stejně jako ovládání úhlu sklopení opěradla židle, ovládat pohodlně zpod sedáku. Tam se nachází prověřený synchronní mechanismus, který krom zmíněného polohování nabízí také oblíbené houpání. U toho lze plynule regulovat přítlak pružiny, takže si můžete vybrat rozsah od mírného pohupování až po zcela volný opěrák, s nímž si řádně protáhnete zádové svalstvo.

O vaše pohodlí při dlouhém sezení bude postaráno díky měkkému polstrování. Tím je vybaven jak anatomicky tvarovaný sedák židle Medium Plus, tak její opěradlo. Předloktí si můžete opřít o pevně uchycené područky ve stylovém černo-chromovaném provedení. Opěrák patří mezi ty vyšší, takže nabídne rovnoměrnou oporu celé plochy zad.

Chromovaný kovových základ je u kancelářské židle Medium Plus stylově doplněn prošívanou černou ekokůží – moderním, odolným a snadno udržovatelným materiálem, který vzhledem i na dotek výrazně připomíná klasickou přírodní kůži.


Garantovaná nosnost 110kg
Celková výška 117 - 127cm
Šířka sedáku 48cm
Hloubka sedáku 48cm
Výška sedáku od země 47 - 57cm
Houpací mechanismus Ano s aretací
Materiál Koženka
Doprava zdarma ano

Recenze

Napsat recenzi

Kancelářské křeslo Medium Plus

Kancelářské křeslo Medium Plus

Pohodlné křeslo s vysokým opěradlem.

Příslušenství